sobota, 6 lutego 2016

THE MAKEUP DAY - najważniejsze święto wizażu już w marcu!

Wiosenna edycja Targów BEAUTY FORUM nadchodzi wielkimi krokami! Jeśli jeszcze nie jesteście pewne czy chcecie wziąć udział w największym w Polsce wydarzeniu - THE MAKEUP DAY, to serdecznie zapraszam po nieco więcej informacji, które mam nadzieję, zachęcą Was do wzięcia udziału w wydarzeniu.
Po raz kolejny, w Centrum Targowo - Kongresowym MT Polska przy ulicy Marsa w Warszawie, w dniach 5 - 6 marca 2016 r. odbędą się 19 Międzynarodowe Targi Branżowe Beauty Forum. Wydarzenie, na którym miałam przyjemność być w poprzedniej edycji wiosennej, w związku z czym pomyślałam, że przybliżę Wam tym razem, kulisy nadchodzącej imprezy. 

Na początek, przypomnę że targi skierowane są dla osób związanych z branżą kosmetyczną, ale także dla pasjonatek makijażu i osób początkujących, bowiem w owym centrum będzie miało miejsce najważniejsze święto wizażu - THE MAKEUP DAY! Partnerem głównym całego wydarzenia będzie marka INGLOT, która przygotowała dla uczestników targów zniżkę -20% na kosmetyki oraz -10% na akcesoria oraz wiele merytorycznych atrakcji m.in. pokaz nowojorskiego wizażysty JASONA BENNETTA. Dodatkowo, odbędzie się Gala WRĘCZENIA NAGRÓD w PROJEKCIE ARTYSTA ROKU MUT 2015. Program całego wydarzenia jest niezwykle interesujący, dlatego proponuję zajrzeć na stronę całego wydarzenia na FACEBOOK'U.


Ponadto, na scenie Meeting Point odbędą się prezentacje, podczas których zostaną zaprezentowane nowości kosmetyczne oraz aktualne trendy. Udział oczywiście jest bezpłatny. Dla zainteresowanych, odbędą się na scenie również Polskie Mistrzostwa w Makijażu, gdzie udział wezmą finalistki takie jak: Anita Baron, Beata Jarosz, Marta Parciak, Klaudia Wojdała oraz Ewelina Zych


Dotychczas nie podano pełnej listy wystawców. Natomiast jeśli chodzi o bilety, to wszystkiego dowiecie się TUTAJ/KLIK/. Jednakże mam również dobrą informację! Pod koniec lutego odbędzie się rozdanie 200 darmowych zaproszeń, więc warto śledzić na bieżąco nadchodzące wydarzenie.Z kim się widzę? :D3 komentarze:

  1. Ja chyba odpuszczę, ale w kwietniu chciałabym jechać na Meet Beauty do Warszawy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Koleżanka wspominała, że chciałaby pojechać, ale jadę na koncert 15 marca do Warszawy i nie wiem czy wyrobię finansowo, aby pojechać do Wawki dwa razy ;) Choć bardzo bym chciała!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz oraz za odwiedziny! :*

Jeżeli spodobało Ci się u mnie to zachęcam do obserwacji. ;)

Aneta :-)